http://se.autostarter-alternator.com
Home > Produkter > Starter Motors > BOSCH Starter > BOSCH STARTER NO.0001-107-077 för OPEL

BOSCH STARTER NO.0001-107-077 för OPEL

    JÄMFÖRPRIS: USD 35 - 40 / Piece/Pieces
    Betalning Typ: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union,CASH
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
    Min. Beställ: 10 Piece/Pieces
    Leverans Time: 30 dagar
Grundläggande information

Modell nr: 0001-107-077

12V: 9T

1.1KW: CW

Additional Info

Förpackning: export standard packning

Produktivitet: 500/days

Märke: ZOWO

Transportfordon: Ocean,Land

Hemorten: Kina

Supply Förmåga: 3000/Month

Certifikat: TS16949

HS-nummer: 8511409900

Hamn: NINGBO,GUAGNZHOU,SHANGHAI

Produktbeskrivning


Grundläggande information
Modell nr: 0001-107-077
Del: Starter
Material: Stål, koppar
Certifiering: SO / TS16949: 2002
Användning: Bil, Tunga lastbilarWorking
Läge: 0001106015
Öppet tryck kan välja
Elkombination

Arbetsstat: Koppling
Ytterligare info
Produktivitet: 50 / dag
Märke: ZOWO
Transport: Ocean, Land, Luft
Ursprungsort: CHINASupply förmåga: 3000 / månad
Certifikat: TS16949
Hamn: Ningbo, ShangHai, GuangZhou
Produktbeskrivning
snabba detaljer
Typ: starter
Ursprungsort: Ningbo Kina (fastlandet)
Märke: ZOWO
MODELL NR. 0001106015
Förpackning och leverans
Förpackningsdetaljer: Nätkartongförpackning eller enligt kundens krav.
Leveransdetalj: 3-30 dagar enligt kvantitet och lager


BOSCH NR.

BOSCH 0001106011
BOSCH 0001106015
BOSCH 0001107077
BOSCH 0001107098
BOSCH 0001107402
BOSCH 0986018010
BOSCH 0986018350
BOSCH 1801
BOSCH 1835
DAEWOO 96430344
FIAT / MARELLI 458224
FIAT / MARELLI 943253151
LUCAS LRT00175
LUCAS LRT00223
LUCAS LRT175
LUCAS LRT223
VAUXHALL / OPEL 09117031
VAUXHALL / OPEL 09117691
VAUXHALL / OPEL 90535261
VAUXHALL / OPEL 90586910
VAUXHALL / OPEL 90586916
VAUXHALL / OPEL 9117691
VAUXHALL / OPEL 9200960
VAUXHALL / OPEL 93174027
VAUXHALL / OPEL 93174033
VAUXHALL / OPEL 93184536
VAUXHALL / OPEL 9512658
VAUXHALL / OPEL R1540009


MARKNAD: EFTER MARKNADEN

God kvalitet och god service för internationella kunder.


PACKING: ZOWO PACKING, PALLET










BOSCH NO.0001-107-077 9T, CW, 1.1KW ANVÄNDT PÅ: OPEL

Produktkategorier : Starter Motors > BOSCH Starter

E-posta denna leverantör
  • *Ämne:
  • *Meddelanden:
    Ditt meddelande måste vara mellan 20-8000 tecken
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Wang xi Mr. Wang xi
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören