http://se.autostarter-alternator.com
Home > Produkter > Starter Motors > BOSCH Starter > BOSCH STARTER NO.0001-107-068 för AUDI

BOSCH STARTER NO.0001-107-068 för AUDI

    JÄMFÖRPRIS: USD 35 - 40 / Piece/Pieces
    Betalning Typ: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union,CASH
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
    Min. Beställ: 10 Piece/Pieces
    Leverans Time: 30 dagar
Grundläggande information

Modell nr: 0001-107-068

12V: 1.1kw

9T: CW

Additional Info

Förpackning: Export standardpackning

Produktivitet: 500/days

Märke: ZOWO

Transportfordon: Ocean,Land,Air

Hemorten: Kina

Supply Förmåga: 3000/Month

Certifikat: TS16949

HS-nummer: 8511409900

Hamn: NINGBO,SHANGHAI,GUANGZHOU

Produktbeskrivning

Grundläggande information
Modell nr: 0001-107-068
Del: Starter
Material: Stål, koppar
Certifiering: SO / TS16949: 2002
Användning: Bil,

Elkombination
Arbetsstat: Koppling
Ytterligare info
Produktivitet: 50 / dag
Märke: ZOWO
Transport: Ocean, Land, Luft
Ursprungsort: KINA

Leveransförmåga: 3000 / månad
Certifikat: TS16949
Hamn: Ningbo, ShangHai, GuangZhou

Produktbeskrivning
BOSCH 0001107012
BOSCH 0001107013
BOSCH 0001107017
BOSCH 0001107018
BOSCH 0001107054
BOSCH 0001107055
BOSCH 0001107068
BOSCH 0001107069
BOSCH 0001107073
BOSCH 0001107074
BOSCH 0001112005
BOSCH 0001112006
BOSCH 0001112013
BOSCH 0001112014
BOSCH 0001114003
BOSCH 0001114004
BOSCH 0001114015
BOSCH 0001114016
BOSCH 0986014630
BOSCH 0986014640
BOSCH 0986016330
BOSCH 1463
BOSCH 1464
BOSCH 1633
LUCAS LRS00680
LUCAS LRS00681
LUCAS LRS00990
LUCAS LRS680
LUCAS LRS681
LUCAS LRS990
VALEO 436030
VW (VOLKSWAGEN) 026911023C
VW (VOLKSWAGEN) 026911023CX
VW (VOLKSWAGEN) 026911023E
VW (VOLKSWAGEN) 026911023EX
VW (VOLKSWAGEN) 026911023F
VW (VOLKSWAGEN) 026911023FX
VW (VOLKSWAGEN) 026911023G
VW (VOLKSWAGEN) 026911023L
VW (VOLKSWAGEN) 053911023A
VW (VOLKSWAGEN) 053911023B
VW (VOLKSWAGEN) 058911023B
VW (VOLKSWAGEN) 06B911023


MARKNAD: EFTER MARKNADEN
GOD KVALITET OCH GOD PRIS FÖRSÄLJNING INTERNATIONELL MARKNAD.
KAN PRODUKTERA I SAMMAND MED KUNDFRÅGAN.

Förpackningsdetaljer: Nätkartongförpackning eller enligt kundens krav.
Leveransdetalj: 3-30 dagar enligt kvantitet och lager
















BOSCH NO.00011070120001107013000110701700011070180001107054

0001107055,0001107068,0001107069,0001107073,0001107074,0986016330

1633

LUCAS NO.LRS00990, LRS990

VOLKSWAGEN NO.053911023A, 053911023B, 058911023B, 06B911023

LESTER NO.17751

WAI NO.2-1945-BO

12V, 1.1KW, 9T, CW

FÖR AUDI: A4 1,6,1,8

Produktkategorier : Starter Motors > BOSCH Starter

E-posta denna leverantör
  • *Ämne:
  • *Meddelanden:
    Ditt meddelande måste vara mellan 20-8000 tecken
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Wang xi Mr. Wang xi
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören