http://se.autostarter-alternator.com
Home > Produkter > Starter Motors > BOSCH Starter > BOSCH STARTER NO.0001-107-066 för FIAT

BOSCH STARTER NO.0001-107-066 för FIAT

    JÄMFÖRPRIS: USD 35 - 40 / Piece/Pieces
    Betalning Typ: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union,CASH
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
    Min. Beställ: 10 Piece/Pieces
    Leverans Time: 30 dagar
Grundläggande information

Modell nr: 0001-107-066

12V: 1.1kw

9T: CW

Additional Info

Förpackning: Export standardpackning

Produktivitet: 500/days

Märke: ZOWO

Transportfordon: Ocean,Land,Air

Hemorten: Kina

Supply Förmåga: 3000/Month

Certifikat: TS16949

HS-nummer: 8511409900

Hamn: NINGBO,SHANGHAI,GUANGZHOU

Produktbeskrivning

Grundläggande information
Model No .: 0001107066
Del: Starter
Material: Stål, koppar
Certifiering: SO / TS16949: 2002
Användning: Bil,

Elkombination
Arbetsstat: Koppling
Ytterligare info
Produktivitet: 50 / dag
Märke: ZOWO
Transport: Ocean, Land, Luft
Ursprungsort: KINA

Leveransförmåga: 3000 / månad
Certifikat: TS16949
Hamn: Ningbo, ShangHai, GuangZhou

Produktbeskrivning

BOSCH NO.0001107066,0986017770,1777

BOSCH 0001107066
BOSCH 0986017770
BOSCH 1777
FIAT / MARELLI 46231545
FIAT / MARELLI 46468696
FIAT / MARELLI 60813461
FIAT / MARELLI 63111000
FIAT / MARELLI 943111005
FIAT / MARELLI 943223730
LUCAS LRS02071
LUCAS LRS2071
VALEO 458476

FIAT / MARELLI NO.46231545,46468696,60813461,63111000,943111005,943223730,

MSN631

LUCAS NO.LRS02071, LRS2071

VALEO NR.458476

LESTER NO.33071

HC PARTS NO.CS1053

WAI NO.2-2559-BO

12V, 1.1KW, 9T, CW



MARKNAD: EFTER MARKNADEN
GOD KVALITET OCH GOD PRIS FÖRSÄLJNING INTERNATIONELL MARKNAD.
KAN PRODUKTERA I SAMMAND MED KUNDFRÅGAN.

Förpackningsdetaljer: Nätkartongförpackning eller enligt kundens krav.
Leveransdetalj: 3-30 dagar enligt kvantitet och lager






Produktkategorier : Starter Motors > BOSCH Starter

E-posta denna leverantör
  • *Ämne:
  • *Meddelanden:
    Ditt meddelande måste vara mellan 20-8000 tecken
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Wang xi Mr. Wang xi
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören