http://se.autostarter-alternator.com
Home > Produkter > Starter Motors > BOSCH Starter > BOSCH STARTER NO.0001-107-049 för CHRYSLER

BOSCH STARTER NO.0001-107-049 för CHRYSLER

    JÄMFÖRPRIS: USD 35 - 40 / Piece/Pieces
    Betalning Typ: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union,CASH
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
    Min. Beställ: 10 Piece/Pieces
    Leverans Time: 30 dagar
Grundläggande information

Modell nr: 0001-107-049

12V: 1.1kw

8T: CW

Additional Info

Förpackning: Export standardpackning

Produktivitet: 500/days

Märke: ZOWO

Transportfordon: Ocean,Land,Air

Hemorten: Kina

Supply Förmåga: 3000/Month

Certifikat: TS16949

HS-nummer: 8511409900

Hamn: NINGBO,GUANGZHOU,SHANGHAI

Produktbeskrivning

Grundläggande information
Model No .: 0001-107-049
Del: Starter
Material: Stål, koppar
Certifiering: SO / TS16949: 2002
Användning: Bil,

Elkombination
Arbetsstat: Koppling
Ytterligare info
Produktivitet: 50 / dag
Märke: ZOWO
Transport: Ocean, Land, Luft
Ursprungsort: CHINASupply förmåga: 3000 / månad
Certifikat: TS16949
Hamn: Ningbo, ShangHai, GuangZhou

Produktbeskrivning
BOSCH 0001107031
BOSCH 0001107049
BOSCH 9007045009
BOSCH 9007045020
CHRYSLER 4557466
CHRYSLER 4557468
CHRYSLER 4793110
LUCAS LRT00229
LUCAS LRT229

8T, CW, 1,1KW

Används på: CHRYSLER



MARKNAD: EFTER MARKNADEN
GOD KVALITET OCH GOD PRIS FÖRSÄLJNING INTERNATIONELL MARKNAD.
KAN PRODUKTERA I SAMMAND MED KUNDFRÅGAN.

Förpackningsdetaljer: Nätkartongförpackning eller enligt kundens krav.
Leveransdetalj: 3-30 dagar enligt kvantitet och lager


Produktkategorier : Starter Motors > BOSCH Starter

E-posta denna leverantör
  • *Ämne:
  • *Meddelanden:
    Ditt meddelande måste vara mellan 20-8000 tecken
Kommunicera med leverantören?Leverantör
Wang xi Mr. Wang xi
Vad kan jag göra för dig?
Kontakta leverantören